Kaleido Star Dreams
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Kaleido Star Dreams

Acest forum este dedicat tutturor fanilor Kaleido Star
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Calyope
Nou Veniti
Nou Veniti
Calyope


Mesaje : 39
Data de înscriere : 16/11/2008

youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat Empty
MesajSubiect: youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat   youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat EmptyDum Noi 16, 2008 5:36 pm

Buna ziua numele meu e Ana Maria Francesca mi se spune franci sau calyope...am 13 ani, sunt o fire calma nu imi place sa vorbesc fara sens, nu imi plac convorbirile care duc la un nonsens, insa imi place sa schimb parerile cu alte persoane, asa mai vad si eu ce crede lumea. Imi place sa privesc tavanul ore in sir ascultand muzica, imi place ploaia, noaptea si nu, nu sunt emo:)). Imi place sa "ascult" linistea, detest locurile algomerate. Nu imi palc persoanele cu "obrazul" subtire desi le tolerez fiecare cu eprsonalitatea lui deh..
Imi place muzica clasica, fac pian de vro 3 ani, imi palce opera, rokul haus, trance, dance, latino in general orice fara manele si muzica populara. Imi palce sa scriu, sa cant la pian, sa desenez, sa pictez sa admir frumustetea cand ea exiista, imi palce cerul..etoo imi plac si animalele.
Nu citesc manga, doar cartii cat mai lungi si cat de cat interesante, nu imi palc lucrurile de proasta calitate atat artistice cat si materiale. Nu imi plac persoanele fitoase si persoanele care se cred "Zei" ma rog, sunt mai multe, am multe animeuri preferate dar ma doare mana sa le scriu pe toate. Cam atat ar fii daca aveti intrebari stiti unde ma gasiti
Sus In jos
Blauen Rosen
Moderator
Moderator
Blauen Rosen


Mesaje : 84
Data de înscriere : 15/11/2008

youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat Empty
MesajSubiect: Re: youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat   youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat EmptyDum Noi 16, 2008 5:53 pm

Heya...Ron's here^^...ma bucur sa te cunsoc^^....happy fun and have posting..and..be active^^
Sus In jos
Eclair
Nou Veniti
Nou Veniti
Eclair


Mesaje : 2
Data de înscriere : 14/11/2008

youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat Empty
MesajSubiect: Re: youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat   youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat EmptyVin Noi 28, 2008 7:34 pm

Etto.........Welcome to forum hapy posting no spam!
Sus In jos
Continut sponsorizat





youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat Empty
MesajSubiect: Re: youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat   youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat Empty

Sus In jos
 
youp....and mee here adica salut -.-' in felul meu ciudat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kaleido Star Dreams :: Welcome :: Welcome-
Mergi direct la: